TR
EN
$ 17.1818
€ 17.5783

TK 53 Minibüs ve Oto Kiralama

rent a car oto kiralama
Kira Koşulları

KİRALAMA KOŞULLARI:

 

1-Geçerli ehliyete sahip olmak

2-25 yaşindan küçük olmamak.

3-yerleşim belgesi veya otordugu yere ait adrsi belirten fatura sahibi olmak.(Elktr,su,d gaz ) vs gibi.

4-Firmamız gerekirse kefil istiyebilr.

 

 

 

Araç kiralamada 

 UYULMASI GEREKEN MADDELER:

1. Araçlarımız zorunlu mali trafik sigortası kapsamı altındadır.Bir Kaza durumunda muhakkak trafik raporu ve alkol raporu alınması zorunludur. Aksi taktirde doğacak tüm masraflardan KİRACI sorumludur.

2. KİRACI kazalarda ve araç arızalarında araca müdahaleden önce mutlaka FİRMA ’ ya haber vermekle sorumludur.. FİRMA ’ nın onayı olmadan kiraladığı araca yapılacak her türlü müdahalenin akabilinde doğacak hasar ve masraflar KİRACI ’ ya aittir.
3. Alkollü araç kullanımından meydana gelecek tüm masraflar ve kiraladığı aracın işten kalma tazminatı KİRACI tarafından ödenir.
4. Kiraladığı aracın hatalı ve kötü niyetli kullanımından doğan tüm masraflar KİRACI ’ ya aittir.
5. Bir kaza durumunda ve bu kaza durumu sonucunda Ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı olması sigorta kapsamının dışında ya da sigortanın karşılayacağı bedelin üzerinde olması sonucu tüm maddi ve manevi tazminatların sorumluluğu KİRACI ’ ya aittir.
6. KİRACI kiraladığı aracın anahtar ve ruhsatını araç içinde bırakmamayı taahhüt eder. Aracın çalınması durumunda sigortanın karşılamadığı tüm zararlar KİRACI ‘ya aittir. Aracın çalınması halinde 45 gün yasal bekleme süresini KİRACI işten kalma olarak ödemeyi taahhüt eder.
7. Mali mesuliyet sigortasının belirttiği yasal limitin üstünde olan üçüncü şahısların hasar bedeli ve tüm yasal sorumlulukları KİRACI ‘ya aittir.
8. Provizyon bedeli araç tesliminden sonra HGS KÖPRÜ CEZA RADAR VS  ve hasar oluşmadığı tespit edildiği taktirde en geç 25 iş günü içerisinde teslim edilir.
9.. (LCF)Lastik yarılması, cam ve far kırılmaları, kriko , stepne veya radyo cd çaların bozulması yada çalınması halinde zararların karşılanması KİRACI ‘ya aittir.
10. Kiracı kiraladığı aracı uzatma yada gecikme talebini muhakkak FIRMA ‘ya bildirmekle yükümlüdür. Aksi taktirde oluşacak kira kaybı bedelini ödemeyi taahhüt eder.
11. Kira süresinde oluşan tüm trafik cezaları ve oluşacak gecikme bedelleri sonradan FİRMA ‘ya gelse de ödemeyi taahhüt eder.

12.Çift taraflıkazalarda hasar rizikosu gerçekleştiği taktirde karşıki aracın hasarı kiralanan aracın trafik sigortası tarafından hasarı karşılanır,kiralanan araca çarpma ve her türlü hasar sonucundaki hasarlar karşı tarafın sigortasından karşılanır riziko gerçekleşmesi halinde kiracı kiraladığı aracı hasar bedeli ve tamirde kaldığı günlerin kira bedelini ödemeyi kabul eder.
13. Kiraladığı araç müşteride iken meydana gelecek kazalardan ötürü tamirde kaldığı her gün için, günlük kira bedelini ödemekle yükümlüdür.veya bundan muaf olması için günlük (kaza muafiyti) bedeli  110 tl ödemekle 12. maddeden sorumlu olmaz kaza muafiyet bedelinin alındığını ve her türlü kaza karşılığından muaf oldugu sözleşmedeki açıklama bölümünde KMS bedelinin alındığının belirtilmesi gerekir.

OKUDUM KABUL ETTIM IMZALADIM.

 

Sosyal Medya Ağlarımız

facebook Twitter google instagram

Etiket
İletişim Bilgileri
Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No 111 Kat 3 D 7 Beylikdüzü-İstanbul
E-Mail:
Tel: 0 212 229 1453
Whatsapp: +905551678353
GSM: 0 555 157 9353
Bu Sitenin Tüm Hakları TK 53 Minibüs ve Oto Kiralama Firmasına Aittir